Software

Klíčové informační systémy pro vaše strategické mise

Naše speciální systémy obsahují vše, co pro úspěšné řízení a chod různých organizačních struktur potřebujete. Upravíme pro vás systém tak, aby odpovídal vašim specifickým potřebám, standardům nebo legislativám. Neslevujte ze svých vysokých nároků. Ať už jste resort obrany, vojenský průmysl, statní správa, nebo exekutoři a advokáti, vaše spokojenost a ochota nadále spolupracovat je pro nás jediný přijatelný výsledek.

Strategické výhody systémů AURA

Splňujeme přísné bezpečnostní normy ISO/IEC 27001 Systémy řízení bezečnosti informací a ISO 8000-110 Master Data Provider.
Využitím nejnovějších technologií a znalostí přinášíme  vysoce výkonné a bezpečné systémy, které využívají tisíce uživatelů v resortu obrany a vojenském průmyslu.
Poskytujeme odborné konzultace, disponujeme experty s více než 25letou zkušeností. Proto
přinášíme vlastní analýzy a návrhy řešení, které vedou k individuálním úpravám a rozvoji informačních systémů.
Přímo nebo prostřednictvím partnerských sítí nabízíme všechny druhy poradenských služeb v našem oboru, založených na profesionálních a detailních znalostech.
Pomůžeme vám s katalogizací výrobků vojenského průmyslu podle pravidel Kodifikačního systému NATO. Vyhledáme informace o tom, zda byl již výrobek katalogizován, zpracujeme katalogizační data o výrobku, poradíme s komunikací s Národním kodifikačním úřadem.

Jsme aktivní ve 23 zemích na 5 kontinentech

Afghánistán, Alžírsko, Austrálie, Brazílie, Česko, Estonsko, Finsko, Chorvatsko, Japonsko, Jihoafrická republika, Jordánsko, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Maroko, Německo, Norsko, Rakousko, Rusko, Slovensko, Spojené arabské emiráty, Švédsko, USA

23-(1)